מהי בדיקת פוליגרף?

 
חברת גוזלן שירותי פוליגרף בע"מ מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף חוזרות ובבוררות בין בדיקות שונות. החברה מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף ראשוניות וחוזרות, וכן בהיזון חוזר. הבדיקות מועברות בדקדוק ויסודיות, תוך מתן תשומת לב רבה לכל פרט, כגון התאמת בודק הפוליגרף לנחקר (לא כל בודק יכול לבדוק כל נבדק). כמו כן, החברה נעזרת במספר בודקים בבדיקות מסובכות – וכל זה על מנת להשיג את התוצאות המהימנות ביותר עבור הנבדק והלקוח.
 

שירותי החברה כוללים בין היתר:

 
 
  • בדיקות פוליגרף תקופתיות וחד פעמיות
  • בדיקות מהימנות
  • בדיקת פוליגרף לעובד
  • בדיקות לרגל אירוע
 
 
 
  • בדיקות חוזרת
  • בדיקות עבור חברות ביטחוניות
  • בדיקות עבור חברות ביטוח ומבוטחים
 
 
 
  • בדיקות פרטיות – חיסיון מלא, ממצאים ליד הלקוח
  • מתן עדויות מומחים בבית משפט
  • בוררות בין 2 בדיקות פוליגרף
 
 
 
 

האם אמון במערכת של מעסיק-עובד הוא אפשרי?

 
כל מעסיק יודע שהדבר הכי חשוב במערכת יחסי עבודה הוא אמון. מעסיק שאינו סומך על עובדיו מאוד מתקשה לנהל את העסק שלו. כל מעסיק רוצה להיות בטוח ברמת הביטחון הגבוהה ביותר שהעובדים שהוא מעסיק, ובידם הוא מפקיד את רכושו, הסחורה שלו, המידע שלו והסודות המסחריים שלו, הם עובדים נאמנים וישרים.

אולם יושר ואמון הן תכונות שקשה לדעת מראש על אדם. איננו יכולים לקרוא את מחשבותיו וצפונות ליבו של היושב מולנו בראיון עבודה או בשיחת עובד-מעסיק. גם אם אתם בין האנשים שמתגאים ביכולתם לקרוא שפת גוף של אנשים, אף פעם לא תוכלו להיות בטוחים האם העובד שמולכם הוא אדם ישר ודובר אמת.
 

בדיקות פוליגרף במקרי גניבה ומעילה

 
מישור נוסף במערכת יחסי מעסיק-עובד שבו בדיקת פוליגרף לעובד עשויה להתגלות כאמצעי יעיל הוא במקרה של גניבה או מעילה. במידה ומעסיק גילה גניבה של סחורה או כסף, או שהוא חושד בריגול תעשייתי או דליפת סודות מקצועיים מחברתו למתחרים, פוליגרף הוא אחד האמצעים לבדוק מיהו האשם.
 

בדיקות פוליגרף שוטפות לצורכי מניעה והרתעה

 
פוליגרף יכול לשמש גם כאמצעי מתריע. ניתן לערוך בדיקת פוליגרף לכלל העובדים בחברה, גם אם לא התרחש אירוע ספציפי המצריך בדיקת פוליגרף לבירור האמת. עובדים שיודעים כי אחת לתקופה עליהם לעבור בדיקת פוליגרף יפנימו את המסר בדבר חשיבות השמירה על האינטרסים של החברה.
 

בדיקות פוליגרף חוזרות

 
נבדקתם ואתם חשים כי נעשה לכם עוול? הזמנתם בדיקה, אך "גלאי האמת" הפנימי שלכם אינו מרוצה מן התוצאות? לעתים יש טעויות בבדיקות פוליגרף, ובמקרים אלה אין מנוס מפנייה לבודק מקצועי.

מקרה בוחן שכך היה:
 
מובילי סחורה, של אחת החברות המובילות, נחשדו בגניבה ממקום העבודה בעקבות תלונה של לקוח או כתוצאה מספירת מלאי. המובילים נשלחו לבדיקת פוליגרף ביוזמת המעסיק, ואובחנו כדוברי שקר על לא עוול בכפם. העובדים עמדו לאבד את עבודתם, ללא פיצויים, ומעל ראשם ריחפה אף סכנת תביעה פלילית. בהצעת עורך דינם, ניגשו לבדיקה חוזרת אצלנו, ועברו בדיקה ארוכה מקצועית ומפורטת. בבדיקה חוזרת התגלה כי הגנב האמיתי היה המחסנאי של החברה השנייה.
 
הזמינו את שירותינו, לכל מקום בארץ, ואנו נדאג שהאמת תצא לאור: 077-3164709
 
 
 
 
 

נשמח לראותכם בכל אחד מסניפינו הפזורים ברחבי הארץ

 
 
 

סניף אזור

 
העליה השנייה 43, אזור
טלפון: 03-5509292
פקס: 03-6500959
 
 
 
 
 

סניף חיפה

 
יעקב מושלי 11 ליד מתחם שטראוס, חיפה
טלפון: 04-8256486
 
 
 
 
 

סניף ירושלים

 
בית הדפוס 12 , ירושלים
טלפון: 02-6517685
פקס: 03-5375997
 
 
 
 
 

סניף באר שבע

 
רמב"ם 33, באר שבע
טלפון: 08-6280388
 
 
 
 
 

סניף כפר סבא

 
דרך השרון 8, כפר סבא
טלפון: 03-5509292
 
 
 
 
 

סניף נתניה

 
גיבורי ישראל 5, נתניה
טלפון: 03-5509292