אודות

 
חברת גוזלן - פוליגרף ואבחון מידע מנוהלת על ידי מר מנחם גוזלן – מומחה לפוליגרף בעל הכשרה מקצועית מטעם שירות הביטחון הכללי וניסיון מוכח מאז 1976 ועל ידי שחר גוזלן - מומחה לפוליגרף. החברה נוסדה בשנת 1987 וכיום מספקת שירותים לחברות המובילות במשק הישראלי וכן לכל הערכאות השיפוטיות הקיימות. בדוקי המכון מעניקים חוות דעת מומחה לכל צורך משפטי ומופיעים בבתי משפט ובתי דין רבניים כעדים מומחים. אנו מקפידים על רמה מקצועית ללא פשרות תוך חתירה מתמדת לשיפור ולמידה. בחברתנו שמים דגש על מתן שירות אדיב ומתחשב תוך הקפדה ללא פשרות על גילוי האמת


החברה מבצעת ומספקת שירותי בדיקת פוליגרף משנת 1987 בתחומים שונים ומגוונים:
  • נושאים פרטיים ואישיים
  • צורכי חקירה שונים
  • אימות או הזמת חשדות
  • הערכות יושר ואמינות לפני קבלה לעבודה
  • בדיקות מהימנות תקופתיות
  • חוות דעת לבית משפט
  • בוררות בין צדדים
  • ועוד


בדיקות פוליגרף שוטפות לצורכי מניעה והרתעה
בדיקות פוליגרף המבוצעות הן כיום עוד שלב בתהליך מיון וגיוס עובדים למקום עבודה. בדיקה לעובד נחוצה במיוחד כשמדובר במשרות הדורשות מגע עם חומרים, סחורות או מידע רגיש ומסווג, או רמה גבוהה של אמינות ונאמנות לחברה. למרות שתהליכי המיון למשרות שכאלו הם לרוב ארוכים ומורכבים, וכוללים סדרה ארוכה של ראיונות רשמיים, ראיונות התנהגותיים, סימולציות, מרכזי הערכה, מבחני ידע מקצועיים ועוד, כל אלו אינם יעילים בבדיקת אמינותו של מועמד למשרה המבוצעות ע"י בודקי פוליגרף. הפוליגרף הוא האמצעי היעיל ביותר לבדיקת אמינותו ויושרו של המועמד.

גוזלן מחויבת לשירות אמין ומקצועי ולסודיות מוחלטת במשך כל התהליך!
מזה זמן רב שמכונת הפוליגרף (או מכונת אמת) אינה עוד כלי בידי שוטרים וחוקרים עם משרדי חקירות בלבד בודקי פוליגרף עושים זה שימוש ללא קשר לעבודת המשטרה. גם בתחום יחסי העבודה בדיקת פוליגרף היא כלי יעיל המעניק למעביד תשובות ומידע שלא יוכל להשיג בדרך אחרת. לכן ישנם בשוק מכונים פרטיים רבים המציעים את שירותיהם לחברות ולעסקים.

חברת גוזלן היא אחת החברות המובילות והמנוסות בביצוע בדיקות פוליגרף במקומות עבודה, כל בודקי החברה בעלי שנים רבות של ניסיון.

שירות בפריסה ארצית ובמגוון שפות
חברת גוזלן - פוליגרף ואבחון מידע היא חברה ותיקה ומוכרת בפריסה ארצית. לחברה סניפים בירושלים בבאר שבע, בחיפה ובאזור, והיא מעמידה לרשות לקוחותיה צוות של בודקים מסורים ומיומנים שחברים באיגוד הפוליגרף הישראלי. החברה מספקת את שירותיה במגוון שפות הכוללות: גרמנית, ספרדית, הונגרית, אנגלית צרפתית ערבית ורוסית.


גודלה ופריסתה של חברת גוזלן – מאפשרת לתת מענה מהיר להזמנות שירות בכל רחבי הארץ, ולספק תשובות אמינות לכל השאלות הבוערות במהירות ובדיסקרטיות. כמו כן, מאפשרת החברה ביצוע בדיקות בבית הלקוח בתיאום מול המשרד.

עם לקוחותינו נמנים בתי משפט, עורכי דין, חברות ביטוח, רשתות מזון וקמעונאות, חברות הייטק, בונדדים ולקוחות רבים אחרים. נצמח לצרף אתכם לרשימה הארוכה של לקוחותינו המרוצים.
 
 
 
 
 

נשמח לראותכם בכל אחד מסניפינו הפזורים ברחבי הארץ

 
 
 

סניף אזור

 
העליה השנייה 43, אזור
טלפון: 03-5509292
פקס: 03-6500959
 
 
 
 
 

סניף חיפה

 
יעקב מושלי 11 ליד מתחם שטראוס, חיפה
טלפון: 04-8256486
 
 
 
 
 

סניף ירושלים

 
בית הדפוס 12 , ירושלים
טלפון: 02-6517685
פקס: 03-5375997
 
 
 
 
 

סניף באר שבע

 
רמב"ם 33, באר שבע
טלפון: 08-6280388
 
 
 
 
 

סניף כפר סבא

 
דרך השרון 8, כפר סבא
טלפון: 03-5509292
 
 
 
 
 

סניף נתניה

 
גיבורי ישראל 5, נתניה
טלפון: 03-5509292