סוגי בדיקות פוליגרף

 
לא משנה אם אתם צריכים שירותי פוליגרף כדי להוכיח את חפותכם במישור הפלילי או דווקא להוכיח שיש לכם עובד שסרח בעבודתו, אם אתם זקוקים לפוליגרף לצורך בירור בין בני זוג או צריכים אותו כדי לגייס עובדים לתפקידים שדורשים אמינות. חברת גוזלן שירותי פוליגרף בע"מ מספקת לכם את כל השירותים המדרשים לכם תחת קורת גג אחת.
 

למה משמשות בדיקות פוליגרף?

 
פוליגרף נדרש במגוון רחב של מקרים, ביניהם:
 
  • גיוס עובדים חדשים למשרה רגישה / גיוס לקראת קידום – במקרים בהם עוסקים בכספים, בעניינים ביטחוניים, בהעברת סחורות או בתחומים אחרים שדורשים אמינות. המעסיק חייב לדעת שהוא מגייס עובד שהוא יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות. חשוב לו לוודא שהעובד החדש אינו מסכן את החברה או עלול לגרום לה נזק כספי, תדמיתי או אפילו פיזי.
  • טיפול בעובדים קיימים שחשודים בעניין כלשהו – כשיש בחברה כלשהי אירוע של גניבה או הדלפת מידע, הרבה פעמים יש קבוצת חשודים. בדיקת פוליגרף פשוטה יכולה להוות כלי משמעותי באימות או בהזמת חשד, ולהפנות את הזרקור כלפי האדם האשם. בדיקות אלה נמשכות זמן קצר, ומאפשרות למעסיק לקבל את התוצאות כבר באותו היום.
  • בדיקות פוליגרף תקופתיות לעובדים – במקומות עבודה בעלי רגישות גבוהה במיוחד, נערכות באופן תקופתי בדיקות פוליגרף כדי למנוע ולהרתיע את העובדים מלבצע מעילה או הדלפת מידע.
  • בדיקות פוליגרף לצרכים משפטיים (לכל הערכאות המשפטיות) – תוצאות בדיקת פוליגרף, ואפילו תגובת החשוד להצעה להיבדק בפוליגרף, יש בה בכדי לקבל אינדקציה בנוגע לאופן חפותו או אשמתו של אותו אדם. בדיקות הפוליגרף ותוצאותיהן מהוות גורם קביל שבית המשפט לוקח בחשבון בהליכי מעצר, שחרור בערבות והליכים משפטיים אחרים. באמצעות בדיקות אלו ניתן לקבל תשובת לגבי כל סוגיה הנדונה בבית המשפט.
  • בדיקות פוליגרף לצרכים אישיים (בגידות בין בני זוג ומחלוקות משפחתיות) – על מנת להסדיר סכסוך או ספק, ניתן לערוך בדיקת פוליגרף פרטית. למשל: אדם שחושד שאשתו בוגדת בו, אישה שחושדת שלבעלה יש חשבון סודי, ענייני צוואות וירושות וכדומה. אותו אדם שחשוד בדבר מה וטוען לחפותו, יכול לעבור בדיקת פוליגף, ולהפריך את הטענות.
 
לקבלת פרטים נוספים ולהזמנת בדיקות פוליגרף, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום: 077-3164709
 
 
 
 
 

נשמח לראותכם בכל אחד מסניפינו הפזורים ברחבי הארץ

 
 
 

סניף אזור

 
העליה השנייה 43, אזור
טלפון: 03-5509292
פקס: 03-6500959
 
 
 
 
 

סניף חיפה

 
יעקב מושלי 11 ליד מתחם שטראוס, חיפה
טלפון: 04-8256486
 
 
 
 
 

סניף ירושלים

 
בית הדפוס 12 , ירושלים
טלפון: 02-6517685
פקס: 03-5375997
 
 
 
 
 

סניף באר שבע

 
רמב"ם 33, באר שבע
טלפון: 08-6280388
 
 
 
 
 

סניף כפר סבא

 
דרך השרון 8, כפר סבא
טלפון: 03-5509292
 
 
 
 
 

סניף נתניה

 
גיבורי ישראל 5, נתניה
טלפון: 03-5509292