03-5509292

אודות

גוזלן שירותי פוליגרף - מי אנחנו

חברת גוזלן – פוליגרף ואבחון מידע נוסדה על ידי מר מנחם גוזלן – מומחה לפוליגרף בעל הכשרה מקצועית מטעם שירות הביטחון הכללי וניסיון מוכח מאז 1976 ומנוהלת על ידי שחר גוזלן. החברה נוסדה בשנת 1987 וכיום מספקת שירותים לחברות המובילות במשק הישראלי וכן לכל הערכאות השיפוטיות הקיימות. בדוקי המכון מעניקים חוות דעת מומחה לכל צורך משפטי ומופיעים בבתי משפט ובתי דין רבניים כעדים מומחים. אנו מקפידים על רמה מקצועית ללא פשרות תוך חתירה מתמדת לשיפור ולמידה. בחברתנו שמים דגש על מתן שירות אדיב ומתחשב תוך הקפדה ללא פשרות על גילוי האמת

החברה מבצעת ומספקת שירותי בדיקת פוליגרף משנת 1987 בתחומים שונים ומגוונים:

  • נושאים פרטיים ואישיים
  • צורכי חקירה שונים
  • אימות או הזמת חשדות
  • הערכות יושר ואמינות לפני קבלה לעבודה
  • בדיקות מהימנות תקופתיות
  • חוות דעת לבית משפט
  • בוררות בין צדדים
  • ועוד

בדיקות פוליגרף שוטפות לצורכי מניעה והרתעה
בדיקות פוליגרף המבוצעות הן כיום עוד שלב בתהליך מיון וגיוס עובדים למקום עבודה. בדיקה לעובד נחוצה במיוחד כשמדובר במשרות הדורשות מגע עם חומרים, סחורות או מידע רגיש ומסווג, או רמה גבוהה של אמינות ונאמנות לחברה. למרות שתהליכי המיון למשרות שכאלו הם לרוב ארוכים ומורכבים, וכוללים סדרה ארוכה של ראיונות רשמיים, ראיונות התנהגותיים, סימולציות, מרכזי הערכה, מבחני ידע מקצועיים ועוד, כל אלו אינם יעילים בבדיקת אמינותו של מועמד למשרה המבוצעות ע"י בודקי פוליגרף. הפוליגרף הוא האמצעי היעיל ביותר לבדיקת אמינותו ויושרו של המועמד.

גוזלן מחויבת לשירות אמין ומקצועי ולסודיות מוחלטת במשך כל התהליך!
מזה זמן רב שמכונת הפוליגרף (או מכונת אמת) אינה עוד כלי בידי שוטרים וחוקרים עם משרדי חקירות בלבד בודקי פוליגרף עושים זה שימוש ללא קשר לעבודת המשטרה. גם בתחום יחסי העבודה בדיקת פוליגרף היא כלי יעיל המעניק למעביד תשובות ומידע שלא יוכל להשיג בדרך אחרת. לכן ישנם בשוק מכונים פרטיים רבים המציעים את שירותיהם לחברות ולעסקים.

חברת גוזלן היא אחת החברות המובילות והמנוסות בביצוע בדיקות פוליגרף במקומות עבודה, כל בודקי החברה בעלי שנים רבות של ניסיון.

שירות בפריסה ארצית ובמגוון שפות

חברת גוזלן – פוליגרף ואבחון מידע היא חברה ותיקה ומוכרת בפריסה ארצית. לחברה סניפים בירושלים בבאר שבע, בחיפה ובאזור, והיא מעמידה לרשות לקוחותיה צוות של בודקים מסורים ומיומנים שחברים באיגוד הפוליגרף הישראלי. החברה מספקת את שירותיה במגוון שפות הכוללות: גרמנית, ספרדית, הונגרית, אנגלית צרפתית ערבית ורוסית.

גודלה ופריסתה של חברת גוזלן – מאפשרת לתת מענה מהיר להזמנות שירות בכל רחבי הארץ, ולספק תשובות אמינות לכל השאלות הבוערות במהירות ובדיסקרטיות. כמו כן, מאפשרת החברה ביצוע בדיקות בבית הלקוח בתיאום מול המשרד.

עם לקוחותינו נמנים בתי משפט, עורכי דין, חברות ביטוח, רשתות מזון וקמעונאות, חברות הייטק, בונדדים ולקוחות רבים אחרים. נשמח לצרף אתכם לרשימה הארוכה של לקוחותינו המרוצים.

כדאי לכם לקרוא

סוגי בדיקות פוליגרף | גוזלן פוליגרף
סוגי בדיקות פוליגרף

לא משנה אם אתם צריכים שירותי פוליגרף כדי להוכיח את חפותכם במישור הפלילי או דווקא להוכיח שיש לכם עובד שסרח בעבודתו, אם אתם זקוקים לפוליגרף

קרא עוד »
מהי בדיקת פוליגרף | גוזלן פוליגרף
מהי בדיקת פוליגרף?

חברת גוזלן שירותי פוליגרף בע"מ מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף חוזרות ובבוררות בין בדיקות שונות. החברה מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף ראשוניות וחוזרות, וכן בהיזון חוזר. הבדיקות

קרא עוד »
דילוג לתוכן