03-5509292

מבדק אמינות ממוחשב

מבדקי אמינות - כלי הגיוס המתקדמים ביותר עבורך

מבדק אמינות בחברת גוזלן שירותי פוליגרף בע"מ מתבסס על מבחני האמינות הממוחשבים של חברת Integrity Meter – החלוצה הטכנולוגית בתחום של מבדקי מהימנות ואמינות ממוחשבים. הפלטפורמה המהפכנית שפיתחה החברה מעמידה לרשות חברות וארגונים כלי ייחודי ומתקדם המשפר תהליכי מיון, גיוס ואבחון, לצד תהליך בחינת התנהלותם של עובדים קיימים. תוצאות המבדק מספקות מערך מידע מקיף ומפורט במגוון רחב של נושאים אודות כל נושאי התפקידים בארגון.

מענה מושלם לכל הדרגים בארגון

הניסיון רב השנים וההיכרות המעמיקה של תחום האבחון הופכים את מוצרי Integrity meter לבעלי תאימות מלאה, הן לדרישותיו של צוות כוח האדם והן לדרישותיו של צוות הביטחון, בכל ארגון. השילוב בין אבחון מקיף של עולם הערכים האישי של המועמד למנגנון חדשני המאתר ניסיונות הסתרה, משקף את הפרופיל השלם ביותר של כל מועמד.

מהראיון הראשון ולכל אורך הדרך

Integrity meter מעמידה לרשות ארגונים שני סוגי מבדקים:

  • מבדק אמינות טרום תעסוקתי – כלי תומך החלטות, במהלך אבחון וגיוס, המתבצע טרם קבלת העובד לשורות הארגון. המבדק מקיף מגוון רחב של נושאים בתחום הערכים האישיים והיושרה, לרבות רקע תעסוקתי והקשרים פליליים – תוך התאמה מלאה לצרכי הארגון.
  • מבדק אמינות תקופתי – כלי לבחינת מהימנות ואמינות של עובדי חברה קיימים. המבדק מותאם לסוג ולמאפייני התפקיד של כל עובד. השילוב בין שני המבדקים יוצר את הפרופיל המלא והאמין ביותר של כל מועמד, החל ממבחני הקבלה לארגון ובמשך כל תקופת העסקתו.

מקיפים את העולם

הגישה החדשנית, שפע המידע ומדד המהימנות יוצא הדופן הפכו את Integrity Meter לבחירה הרשמית של ארגונים מובילים בישראל וברחבי העולם. זמן קצר לאחר הופעתם, תורגמו מבדקי החברה ל- 14 שפות.

אודות המבדק

המבדק הטרום תעסוקתי של Integrity meter נחשב למבדק המהימנות האינטרנטי המקיף והאמין מסוגו. השילוב בין אבחון מעמיק של הפרופיל האישי של כל מועמד למנגנון איתור ניסיונות הסתרה, מבטיח שהארגון ייהנה מהתוצאות האמינות והמדויקות ביותר.

כל המידע במבדק אחד

רוחב היריעה של המבדק הטרום תעסוקתי מאפשר לארגונים לקבל מידע על כל טווח הנושאים הרלוונטי. בין היתר, מכסה המבדק את הנושאים הבאים: מוטיבציה, התמדה, אמינות, יושר אישי, הרגלי דיווח, גניבה ממעסיק, מעורבות ישירה ועקיפה בפלילים, ריגול תעשייתי ורבים אחרים.

גיוס פורץ דרך

במרכזו של המבדק הטרום תעסוקתי ניצב מנגנון חדשני בלעדי, המאפשר חשיפה של ניסיונות הסתרה. בנוסף, מבצעת המערכת אימות פנימי של הנתונים במהלך המבדק, כדי למנוע טעויות אפשריות.

תוצאות חד משמעיות

בשונה ממבחני מהימנות רבים, שתוצאותיהם ניתנות בצמצום רב וניתנות לפרשנויות שונות, מתאפיינת חוות הדעת המסכמת של המבדק בחד משמעיות. באופן הזה, מצייר המבדק תמונה ברורה של כל מועמד ומהווה כלי תמיכה אופטימלי לקבלת החלטות.

שקיפות מלאה

מיד עם תום המבדק, מייצר המנגנון דו"ח מקיף המורכב מנתונים אודות המועמד, מסקנות והמלצות להמשך פעילות. כל אחד מהנתונים המוצגים מגובה במערך של נימוקים מקצועיים אשר הובילו לגיבושו, ובראשם, כל התשובות הרלוונטיות שענה המועמד.

התאמה אישית

המבדק אמינות טרום תעסוקתי מתאפיין ביכולת התאמה מרבית לאופיו ולמטרותיו של כל ארגון – החל מרמת הארגון ועד לרמת המחלקה. בין היתר, עומדת לרשות הארגון האפשרות להוסיף שאלות ונושאים חדשים, או לגרוע שאלות ונושאים קיימים. כמו כן, ניתן לשנות את מדד החשיבות של כל אחד מהנושאים הנבחנים ולקבוע את הסף המתאים ביותר לארגון.

מעורבות ארגונית

תוצאות המבדק מוצגות במסגרת משובון מתקדם המאפשר לארגון חופש פעולה בביצוע שקלול מחודש (ביחס לברירת המחדל של המערכת), גם לאחר תום המבדק. בין היתר, עומדות לרשות הארגון האפשרות להקל בחומרת ההשפעה של כל תשובה, האפשרות לוותר על ממצאים מסוימים ואפשרויות נוספות רבות. כמו כן, מאפשר המשובון ביצוע תשאול ממוקד, בהתאם לתוצאות המוצגות.

פשוט ונוח להפעלה

מבדק אמינות טרום תעסוקתי ניתן לביצוע מעל גבי כל מחשב בעל חיבור לאינטרנט, ללא צורך בהתקנת תוכנה כלשהי. כדי להבטיח פשטות הפעלה וריכוז מלא של הנבחנים, מבוצע המבדק באמצעות העכבר ולא באמצעות המקלדת.

כדאי לכם לקרוא

סוגי בדיקות פוליגרף | גוזלן פוליגרף
סוגי בדיקות פוליגרף

לא משנה אם אתם צריכים שירותי פוליגרף כדי להוכיח את חפותכם במישור הפלילי או דווקא להוכיח שיש לכם עובד שסרח בעבודתו, אם אתם זקוקים לפוליגרף

קרא עוד »
מהי בדיקת פוליגרף | גוזלן פוליגרף
מהי בדיקת פוליגרף?

חברת גוזלן שירותי פוליגרף בע"מ מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף חוזרות ובבוררות בין בדיקות שונות. החברה מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף ראשוניות וחוזרות, וכן בהיזון חוזר. הבדיקות

קרא עוד »
דילוג לתוכן