03-5509292

סוגי בדיקות פוליגרף

לא משנה אם אתם צריכים שירותי פוליגרף כדי להוכיח את חפותכם במישור הפלילי או דווקא להוכיח שיש לכם עובד שסרח בעבודתו, אם אתם זקוקים לפוליגרף לצורך בירור בין בני זוג או צריכים אותו כדי לגייס עובדים לתפקידים שדורשים אמינות. חברת גוזלן שירותי פוליגרף בע"מ מספקת לכם את כל השירותים המדרשים לכם תחת קורת גג אחת.

סוגי בדיקות פוליגרף
תמונת מאגר משאטרסטוק Shutterstock

למה משמשות בדיקות פוליגרף?

פוליגרף נדרש במגוון רחב של מקרים, ביניהם:

  • גיוס עובדים חדשים למשרה רגישה / גיוס לקראת קידום – במקרים בהם עוסקים בכספים, בעניינים ביטחוניים, בהעברת סחורות או בתחומים אחרים שדורשים אמינות. המעסיק חייב לדעת שהוא מגייס עובד שהוא יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות. חשוב לו לוודא שהעובד החדש אינו מסכן את החברה או עלול לגרום לה נזק כספי, תדמיתי או אפילו פיזי.

  • טיפול בעובדים קיימים שחשודים בעניין כלשהו – כשיש בחברה כלשהי אירוע של גניבה או הדלפת מידע, הרבה פעמים יש קבוצת חשודים. בדיקת פוליגרף פשוטה יכולה להוות כלי משמעותי באימות או בהזמת חשד, ולהפנות את הזרקור כלפי האדם האשם. בדיקות אלה נמשכות זמן קצר, ומאפשרות למעסיק לקבל את התוצאות כבר באותו היום.

  • בדיקות פוליגרף תקופתיות לעובדים – במקומות עבודה בעלי רגישות גבוהה במיוחד, נערכות באופן תקופתי בדיקות פוליגרף כדי למנוע ולהרתיע את העובדים מלבצע מעילה או הדלפת מידע.

  • בדיקות פוליגרף לצרכים משפטיים (לכל הערכאות המשפטיות) – תוצאות בדיקת פוליגרף, ואפילו תגובת החשוד להצעה להיבדק בפוליגרף, יש בה בכדי לקבל אינדקציה בנוגע לאופן חפותו או אשמתו של אותו אדם. בדיקות הפוליגרף ותוצאותיהן מהוות גורם קביל שבית המשפט לוקח בחשבון בהליכי מעצר, שחרור בערבות והליכים משפטיים אחרים. באמצעות בדיקות אלו ניתן לקבל תשובת לגבי כל סוגיה הנדונה בבית המשפט.

  • בדיקות פוליגרף לצרכים אישיים (בגידות בין בני זוג ומחלוקות משפחתיות) – על מנת להסדיר סכסוך או ספק, ניתן לערוך בדיקת פוליגרף פרטית. למשל: אדם שחושד שאשתו בוגדת בו, אישה שחושדת שלבעלה יש חשבון סודי, ענייני צוואות וירושות וכדומה. אותו אדם שחשוד בדבר מה וטוען לחפותו, יכול לעבור בדיקת פוליגף, ולהפריך את הטענות.

מכון פוליגרף גוזלן מבצע בדיקות פוליגרף למטרות שונות ותשמח לעמוד גם לשירותכם. לקבלת פרטים נוספים התקשרו עוד היום!

כדאי לכם לקרוא

סוגי בדיקות פוליגרף | גוזלן פוליגרף
סוגי בדיקות פוליגרף

לא משנה אם אתם צריכים שירותי פוליגרף כדי להוכיח את חפותכם במישור הפלילי או דווקא להוכיח שיש לכם עובד שסרח בעבודתו, אם אתם זקוקים לפוליגרף

קרא עוד »
מהי בדיקת פוליגרף | גוזלן פוליגרף
מהי בדיקת פוליגרף?

חברת גוזלן שירותי פוליגרף בע"מ מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף חוזרות ובבוררות בין בדיקות שונות. החברה מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף ראשוניות וחוזרות, וכן בהיזון חוזר. הבדיקות

קרא עוד »
דילוג לתוכן